Samas LT - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-09-06
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | - | 4,975 | 7,250 | 3,080 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -5,712 | -18,247 | -14,940 | -7,254 |
| Grynasis pelnas | -5,712 | -18,247 | -14,940 | -7,254 |
| Nuosavas kapitalas | -5,512 | -23,759 | -38,698 | -45,952 |
| Įsipareigojimai | 10,778 | 28,440 | 43,270 | 46,008 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5,266 | 4,681 | 4,572 | 56 |
| Turtas viso | 5,266 | 4,681 | 4,572 | 56 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 125 | - | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +45.7% | -57.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -108.5% | -389.8% | -326.8% | -12953.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -366.8% | -206.1% | -235.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -366.8% | -206.1% | -235.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Samas LT - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Samas LT pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 580 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-10 | 579.88 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 579.88 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 418.92 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 418.92 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 418.92 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 418.92 |
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 257.96 |
| 2026-07-28 | 2026-07-31 | 177.48 |
| 2026-07-01 | 2026-07-27 | 207.84 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 127.36 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 46.88 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 127.36 |
| 2026-02-03 | 2026-03-02 | 46.88 |
| 2025-10-01 | 2025-10-31 | 7.05 |
| 2025-09-02 | 2025-09-30 | 63.60 |
| 2025-06-03 | 2025-06-30 | 39.75 |
| 2025-04-03 | 2025-04-30 | 23.85 |
| 2025-04-01 | 2025-04-02 | 217.35 |
| 2025-03-04 | 2025-03-31 | 144.90 |
| 2025-03-03 | 2025-03-03 | 72.45 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 144.90 |
| 2025-02-01 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2024-06-03 | 2024-06-30 | 129.00 |
| 2024-05-02 | 2024-06-02 | 64.50 |
| 2024-01-03 | 2024-03-31 | 58.63 |
| 2023-11-03 | 2023-11-30 | 58.63 |
| 2023-10-03 | 2023-10-31 | 58.63 |
Samas LT - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Samas LT, MB (kodas 306142657) yra mažoji bendrija, vykdanti grožio priežiūros ir kitų grožio salonų veiklą. 2025 m. bendrovės pajamos sudarė 3,1 tūkst. EUR ir buvo 57,5% mažesnės nei 2024 m. bei 38,1% mažesnės nei 2023 m. Įmonė ir toliau dirbo nuostolingai: 2025 m. grynasis nuostolis siekė 7,3 tūkst. EUR, palyginti su 14,9 tūkst. EUR nuostoliu 2024 m. ir 18,2 tūkst. EUR nuostoliu 2023 m., todėl matomas nuostolių mažėjimas, nors pajamos pastaraisiais metais svyravo. 2025 m. pelno marža buvo -235,5%. Balanso rodikliai rodo įtemptą finansinę padėtį: nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir sudarė -46,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai siekė 46,0 tūkst. EUR, o turtas tesudarė 56 EUR. Tai rodo labai mažą turto bazę ir ribotą finansinį rezervą. 2025 m. rodiklius vertinant reikėtų atsargumo, nes juos stipriai veikia labai žemas turto ir nuosavo kapitalo lygis.