Reikia pertraukos, UAB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 3 m. 11 mėn.
Reikia pertraukos - Įmonės finansai
|
EUR
|
2022
Nuo: 2022-11-15
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||
| Pardavimo pajamos | - | 908,145 | 1,190,041 | 1,421,199 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -722 | 251,270 | 156,632 | 149,593 |
| Grynasis pelnas | -722 | 213,377 | 132,636 | 124,501 |
| Nuosavas kapitalas | 1,779 | 215,155 | 137,792 | 128,274 |
| Įsipareigojimai | 603 | 71,925 | 114,518 | 201,568 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 19,973 | 23,927 | 116,627 |
| Trumpalaikis turtas | 2,382 | 267,095 | 228,377 | 207,491 |
| Turtas viso | 2,382 | 287,068 | 252,304 | 324,118 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||
| VMI mokesčiai | - | 63,367 | 273,187 | 277,004 |
| Soc. draudimo įmokos | - | 69,377 | 106,762 | 123,100 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +31.0% | +19.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -30.3% | 74.3% | 52.6% | 38.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -40.6% | 99.2% | 96.3% | 97.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 23.5% | 11.1% | 8.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | 27.7% | 13.2% | 10.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.3 | 0.3 | 0.8 | 1.6 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 62,993 | 55,351 | 58,008 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Reikia pertraukos - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-01-16 | 2025-01-19 | 9292.04 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 9894.30 |
| 2024-09-17 | 2024-09-26 | 174.39 |
| 2024-01-23 | 2024-01-31 | 50.15 |
| 2024-01-16 | 2024-01-22 | 26.80 |
| 2023-12-18 | 2023-12-28 | 26.80 |
| 2023-10-25 | 2023-10-25 | 8014.91 |
| 2023-10-17 | 2023-10-24 | 8014.17 |
| 2023-09-18 | 2023-09-25 | 73.94 |
| 2023-08-28 | 2023-09-13 | 40.50 |
| 2023-07-27 | 2023-08-06 | 40.50 |
| 2023-07-24 | 2023-07-26 | 40.51 |
| 2023-07-18 | 2023-07-23 | 36.13 |
| 2023-04-18 | 2023-04-19 | 4792.88 |
Reikia pertraukos - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-04-11 | 2026-04-14 | 561.43 |
| 2025-08-07 | 2025-08-12 | 1612.67 |
| 2025-07-28 | 2025-07-31 | 28.92 |
| 2025-07-17 | 2025-07-22 | 28.92 |
| 2025-07-16 | 2025-07-16 | 1584.75 |
| 2025-07-02 | 2025-07-15 | 1.66 |
| 2025-07-01 | 2025-07-01 | 1086.88 |
| 2025-06-30 | 2025-06-30 | 1085.72 |
| 2025-06-28 | 2025-06-29 | 1085.73 |
| 2025-06-27 | 2025-06-27 | 0.21 |
| 2025-06-20 | 2025-06-21 | 1091.74 |
| 2025-06-19 | 2025-06-19 | 15164.38 |
| 2025-06-18 | 2025-06-18 | 1.28 |
| 2025-05-31 | 2025-06-17 | 1.38 |
| 2025-05-29 | 2025-05-30 | 1.53 |
| 2025-04-28 | 2025-05-20 | 0.53 |
| 2025-03-20 | 2025-03-20 | 0.06 |
| 2025-03-05 | 2025-03-12 | 0.06 |
| 2025-03-02 | 2025-03-04 | 27.45 |
| 2025-02-28 | 2025-03-01 | 27.39 |
| 2025-02-21 | 2025-02-24 | 26.41 |
| 2025-02-20 | 2025-02-20 | 23.0 |
| 2025-02-12 | 2025-02-14 | 5446.86 |
| 2025-02-02 | 2025-02-03 | 8250.08 |
| 2025-01-30 | 2025-02-01 | 11488.39 |
| 2025-01-10 | 2025-01-15 | 4849.87 |
| 2024-12-30 | 2024-12-30 | 17543.16 |
| 2024-12-24 | 2024-12-29 | 8.16 |
| 2024-12-22 | 2024-12-23 | 4568.38 |
| 2024-12-20 | 2024-12-21 | 7566.55 |
| 2024-12-19 | 2024-12-19 | 7562.47 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Reikia pertraukos, UAB (kodas 306177779) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. bendrovė gavo €1.42 mln. pajamų, o tai reiškia 19.4% augimą per metus ir 56.5% augimą per dvejus metus. Grynasis pelnas siekė €124.5 tūkst., o pelningumo marža buvo 8.8%. Palyginti su 2024 m., kai marža sudarė 11.1%, ir 2023 m., kai siekė 23.5%, matyti, kad augant apyvartai pelningumas mažėjo. 2025 m. pelnas prieš apmokestinimą sudarė €149.6 tūkst. Balanse nurodyta €324.1 tūkst. turto, €128.3 tūkst. nuosavo kapitalo ir €201.6 tūkst. įsipareigojimų. Ilgalaikis turtas siekė €116.6 tūkst., trumpalaikis turtas – €207.5 tūkst. Finansiniai rodikliai rodo aukštą veiklos efektyvumą ir didesnį įsiskolinimą: nuosavo kapitalo grąža buvo 97.1%, turto grąža 38.4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis 1.57, o turto apyvartumas 4.38 karto. Pajamos vienam darbuotojui siekė €59.2 tūkst., pelnas vienam darbuotojui – €5.2 tūkst.