Serbentautas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-02-02
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 102,797 | 78,937 | 21,259 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 12,634 | -13,195 | -3,877 |
| Grynasis pelnas | 12,634 | -13,195 | -3,877 |
| Nuosavas kapitalas | 12,734 | -460 | -4,337 |
| Įsipareigojimai | 22,612 | 18,284 | 23,052 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 35,346 | 17,824 | 18,715 |
| Turtas viso | 35,346 | 17,824 | 18,715 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 864 | - | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | -23.2% | -73.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 35.7% | -74.0% | -20.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.2% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 12.3% | -16.7% | -18.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 12.3% | -16.7% | -18.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.8 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Serbentautas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-02-11 | 2025-03-31 | 136.95 |
| 2025-02-10 | 2025-02-10 | 64.50 |
| 2025-02-01 | 2025-02-09 | 136.95 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 64.50 |
| 2024-12-03 | 2024-12-26 | 193.50 |
| 2024-11-04 | 2024-12-02 | 129.00 |
| 2024-10-01 | 2024-11-03 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 193.50 |
| 2024-08-01 | 2024-09-02 | 129.00 |
| 2024-07-02 | 2024-07-31 | 64.50 |
| 2024-06-19 | 2024-06-30 | 179.95 |
| 2024-06-03 | 2024-06-18 | 193.50 |
| 2024-05-02 | 2024-06-02 | 129.00 |
| 2024-04-12 | 2024-05-01 | 64.50 |
| 2024-04-03 | 2024-04-11 | 193.50 |
| 2024-03-01 | 2024-04-02 | 129.00 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 64.50 |
| 2023-09-01 | 2023-09-30 | 117.26 |
| 2023-08-01 | 2023-08-31 | 58.63 |
| 2023-06-01 | 2023-06-30 | 175.89 |
| 2023-05-04 | 2023-05-31 | 117.26 |
| 2023-05-02 | 2023-05-03 | 58.63 |
| 2023-04-03 | 2023-04-30 | 58.63 |
| 2023-03-01 | 2023-03-31 | 56.54 |
Serbentautas - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Serbentautas, MB (kodas 306238292) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių mažmeninę prekybą. 2025 m. įmonė gavo 21,3 tūkst. EUR pajamų, jos sumažėjo 73,1 % per metus ir 79,3 % per dvejus metus. Grynasis nuostolis sudarė 3,9 tūkst. EUR, o grynojo pelningumo marža buvo neigiama ir siekė 18,2 %. 2023 m. bendrovė dar buvo pelninga: pajamos siekė 102,8 tūkst. EUR, o grynasis pelnas sudarė 12,6 tūkst. EUR, tačiau 2024 m. rezultatai pablogėjo, kai pajamos sumažėjo iki 78,9 tūkst. EUR ir užfiksuotas 13,2 tūkst. EUR nuostolis. Balansas taip pat silpnėjo: 2025 m. turtas siekė 18,7 tūkst. EUR, palyginti su 17,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 35,3 tūkst. EUR 2023 m., o įsipareigojimai padidėjo iki 23,1 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas 2025 m. išliko neigiamas ir sudarė 4,3 tūkst. EUR. Turto apyvartumas siekė 1,14 karto, tačiau pelningumas ir kapitalo struktūra tebebuvo spaudžiami.