Rstata, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Rstata, MB
Įmonės kodas
306260506
PVM kodas
LT100016435019
Registracijos adresas
Radviliškis, Draugystės g. 14, LT-82128
Registracijos data
2023-02-27
Įmonės amžius: 3 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Rstata"
Įmonės kodas: 306260506
Adresas: Radviliškis, Draugystės g. 14, LT-82128
PVM mokėtojo kodas: LT100016435019
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Rstata, MB (įmonės kodas 306260506) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. vasario 27 d. Tai privati nuosavybė, kurioje Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Įmonės valdymas yra „tik vadovas“, o pagal dydį ji priskiriama mikro įmonėms. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.41.00.10 – Naujų pastatų statyba. Bendrovė veikia Radviliškyje, Radviliškio r. sav., Šiaulių apskrityje.
Finansiniai rodikliai rodo spartų augimą pastaraisiais metais. Pajamos padidėjo nuo 62,7 tūkst. EUR 2023 m. iki 188,7 tūkst. EUR 2024 m. ir 2025 m. pasiekė 566,3 tūkst. EUR. Grynasis pelnas sudarė 2,5 tūkst. EUR 2023 m., 8,3 tūkst. EUR 2024 m. ir 44,3 tūkst. EUR 2025 m., o pelno marža 2025 m. siekė 7,8 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas buvo 55,1 tūkst. EUR, turtas – 319,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 264,6 tūkst. EUR. Vidutiniškai 2025 m. įmonėje dirbo 1 darbuotojas, o so far in 2026 vidutinis darbuotojų skaičius padidėjo iki 3.
Finansiniai rodikliai rodo spartų augimą pastaraisiais metais. Pajamos padidėjo nuo 62,7 tūkst. EUR 2023 m. iki 188,7 tūkst. EUR 2024 m. ir 2025 m. pasiekė 566,3 tūkst. EUR. Grynasis pelnas sudarė 2,5 tūkst. EUR 2023 m., 8,3 tūkst. EUR 2024 m. ir 44,3 tūkst. EUR 2025 m., o pelno marža 2025 m. siekė 7,8 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas buvo 55,1 tūkst. EUR, turtas – 319,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 264,6 tūkst. EUR. Vidutiniškai 2025 m. įmonėje dirbo 1 darbuotojas, o so far in 2026 vidutinis darbuotojų skaičius padidėjo iki 3.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Rstata, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Rstata, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.