RSL Logistics - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-04-13
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 10,809 | 30,093 | 4,452 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,935 | 1,457 | -695 |
| Grynasis pelnas | 1,935 | 1,384 | -695 |
| Nuosavas kapitalas | 3,940 | 5,396 | 4,701 |
| Įsipareigojimai | 9,468 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 13,408 | 5,396 | 4,701 |
| Turtas viso | 13,408 | 5,396 | 4,701 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 331 | 820 | 336 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | +178.4% | -85.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 14.4% | 25.6% | -14.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 49.1% | 25.6% | -14.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 17.9% | 4.6% | -15.6% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 17.9% | 4.8% | -15.6% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 2.4 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 10,809 | 30,093 | 8,904 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
RSL Logistics - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės RSL Logistics pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 483 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 482.70 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 482.70 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 402.22 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 402.22 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 402.22 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 402.22 |
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 321.74 |
| 2026-07-01 | 2026-07-31 | 241.26 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 160.78 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 80.30 |
| 2026-04-01 | 2026-04-30 | 952.86 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 872.38 |
| 2026-02-03 | 2026-03-02 | 791.90 |
| 2026-01-01 | 2026-02-02 | 711.42 |
| 2025-12-02 | 2025-12-31 | 638.97 |
| 2025-11-01 | 2025-12-01 | 566.52 |
| 2025-10-13 | 2025-10-31 | 494.07 |
| 2025-10-01 | 2025-10-12 | 506.97 |
| 2025-09-25 | 2025-09-30 | 434.52 |
| 2025-09-23 | 2025-09-24 | 421.62 |
| 2025-09-02 | 2025-09-22 | 434.52 |
| 2025-09-01 | 2025-09-01 | 362.07 |
| 2025-08-28 | 2025-08-31 | 349.17 |
| 2025-08-20 | 2025-08-27 | 362.07 |
| 2025-08-19 | 2025-08-19 | 349.17 |
| 2025-08-01 | 2025-08-18 | 362.07 |
| 2025-07-01 | 2025-07-31 | 289.62 |
| 2025-06-03 | 2025-06-30 | 217.17 |
| 2025-05-04 | 2025-06-02 | 144.72 |
| 2025-04-01 | 2025-04-30 | 72.27 |
| 2025-03-01 | 2025-03-31 | 10.23 |
RSL Logistics - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės RSL Logistics pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 21 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-07-03 | 2026-10-11 | 20.55 |
| 2026-06-17 | 2026-07-02 | 22.59 |
| 2026-06-01 | 2026-06-16 | 22.43 |
| 2026-05-06 | 2026-05-31 | 22.12 |
| 2026-05-01 | 2026-05-05 | 24.37 |
| 2026-04-30 | 2026-04-30 | 24.07 |
| 2026-04-28 | 2026-04-29 | 21.19 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
RSL Logistics, MB (kodas 306296025) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė gavo 4,5 tūkst. EUR pajamų, palyginti su 30,1 tūkst. EUR 2024 m. ir 10,8 tūkst. EUR 2023 m., todėl apyvarta per paskutinius metus smarkiai sumažėjo, o dvejų metų tendencija išliko silpnesnė. 2025 m. bendrovė patyrė 695 EUR grynąjį nuostolį, kai 2024 m. uždirbo 1,4 tūkst. EUR, o 2023 m. – 1,9 tūkst. EUR grynojo pelno, tad pelningumas tapo neigiamas. 2025 m. pelno marža siekė -15,6%, nors ankstesniais metais veikla buvo pelninga. Metų pabaigoje 2025 m. turtas siekė 4,7 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 4,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai atskirai nenurodyti, todėl nuosavo kapitalo dalis sudarė 100,0%. 2025 m. ROE ir ROA buvo po -14,8%, o turto apyvartumas siekė 0,95 karto. Apskritai paskutiniai metai rodo sumažėjusią veiklą, grįžimą į nuostolį ir mažesnį balansą nei 2024 m.