Hardus CNC, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 6 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Hardus CNC, UAB
Įmonės kodas
306306850
PVM kodas
LT100015971314
Registracijos adresas
Marijampolė, Aistmarių g. 12, LT-68134
Registracijos data
2023-04-27
Įmonės amžius: 3 m. 6 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
https://harduscnc.com
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Metalų mechaninis apdirbimas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB "Hardus CNC"
Įmonės kodas: 306306850
Adresas: Marijampolė, Aistmarių g. 12, LT-68134
PVM mokėtojo kodas: LT100015971314
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Hardus CNC, UAB yra veikianti uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2023 m. Įmonė veikia kaip privatus subjektas, kurio kapitalas priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o valdymas priskirtas tik vadovui. Bendrovė klasifikuojama kaip mikro įmonė ir veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra C.25.53.00 – Metalų mechaninis apdirbimas. Įmonės buveinė yra Marijampolėje, Aistmarių g. 12, Marijampolės sav., Marijampolės apskrityje.
2025 finansiniais metais bendrovė gavo 296,3 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 74,1 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 25,0 %. Pajamos per metus augo 48,5 %, o per dvejus metus – 498,6 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 124,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 64,1 tūkst. EUR, o turtas – 187,4 tūkst. EUR; nuosavo kapitalo santykis siekė 66,3 %.
So far in 2026 vidutiniškai dirbo 3 darbuotojai. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis siekė 1 239,52 EUR, o apskaičiuotas metinis darbo užmokesčio fondas – 44,6 tūkst. EUR. Palyginti su 2024 m., vidutinis atlyginimas sumažėjo 19,4 %.
2025 finansiniais metais bendrovė gavo 296,3 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 74,1 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 25,0 %. Pajamos per metus augo 48,5 %, o per dvejus metus – 498,6 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 124,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 64,1 tūkst. EUR, o turtas – 187,4 tūkst. EUR; nuosavo kapitalo santykis siekė 66,3 %.
So far in 2026 vidutiniškai dirbo 3 darbuotojai. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis siekė 1 239,52 EUR, o apskaičiuotas metinis darbo užmokesčio fondas – 44,6 tūkst. EUR. Palyginti su 2024 m., vidutinis atlyginimas sumažėjo 19,4 %.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Hardus CNC, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Hardus CNC, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.