Restameta 989, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 1 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Restameta 989, MB
Įmonės kodas
307057569
Registracijos adresas
Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Pabuktės k., Girininkijos g. 13, LT-69194
Registracijos data
2025-01-06
Įmonės amžius: 1 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Metalų mechaninis apdirbimas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Restameta 989
Įmonės kodas: 307057569
Adresas: Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Pabuktės k., Girininkijos g. 13, LT-69194
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Restameta 989, MB (įmonės kodas 307057569) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2025 m. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, o jos nuosavybė yra privati: daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, be užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas, o įmonė priskirta mikro įmonių grupei.
Įmonės buveinė yra Pabuktės k., Liudvinavo sen., Marijampolės sav., Marijampolės apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra C.25.53.00 – Metalų mechaninis apdirbimas.
2025 finansiniais metais Restameta 989 gavo 14,4 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 330 EUR grynojo pelno, o pelno marža sudarė 2,3 %. Turto suma siekė 22,2 tūkst. EUR, iš jų 21,0 tūkst. EUR sudarė ilgalaikis turtas, o 1,1 tūkst. EUR – trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas buvo 530 EUR, įsipareigojimai – 611 EUR. Naujausi finansiniai rodikliai rodo 62,3 % nuosavo kapitalo grąžą, 1,5 % turto grąžą, 2,4 % nuosavo kapitalo rodiklį, 1,15 skolos ir nuosavo kapitalo santykį bei 0,65 karto turto apyvartumą. Personalo rodikliai kaupiami už 2026 m. kol kas.
Įmonės buveinė yra Pabuktės k., Liudvinavo sen., Marijampolės sav., Marijampolės apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra C.25.53.00 – Metalų mechaninis apdirbimas.
2025 finansiniais metais Restameta 989 gavo 14,4 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 330 EUR grynojo pelno, o pelno marža sudarė 2,3 %. Turto suma siekė 22,2 tūkst. EUR, iš jų 21,0 tūkst. EUR sudarė ilgalaikis turtas, o 1,1 tūkst. EUR – trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas buvo 530 EUR, įsipareigojimai – 611 EUR. Naujausi finansiniai rodikliai rodo 62,3 % nuosavo kapitalo grąžą, 1,5 % turto grąžą, 2,4 % nuosavo kapitalo rodiklį, 1,15 skolos ir nuosavo kapitalo santykį bei 0,65 karto turto apyvartumą. Personalo rodikliai kaupiami už 2026 m. kol kas.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Restameta 989, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Restameta 989, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.