Restoranas Sicilia, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 3 m. 4 mėn.
Restoranas Sicilia - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-06-26
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 1,023,873 | 2,337,148 | 2,457,903 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 157,785 | 214,917 | 149,664 |
| Grynasis pelnas | 133,828 | 182,334 | 123,284 |
| Nuosavas kapitalas | 134,028 | 316,362 | 439,645 |
| Įsipareigojimai | 165,736 | 166,229 | 179,892 |
| Ilgalaikis turtas | 3,500 | 22,468 | 101,957 |
| Trumpalaikis turtas | 296,264 | 458,487 | 514,530 |
| Turtas viso | 299,764 | 480,955 | 616,487 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 75,774 | 445,035 | 501,769 |
| Soc. draudimo įmokos | 78,553 | 202,466 | 214,100 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | +128.3% | +5.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 44.6% | 37.9% | 20.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | 57.6% | 28.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 13.1% | 7.8% | 5.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 15.4% | 9.2% | 6.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.2 | 0.5 | 0.4 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 24,262 | 50,351 | 50,161 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Restoranas Sicilia - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-07-01 | 2026-07-02 | 160.89 |
| 2026-06-04 | 2026-06-07 | 0.01 |
| 2026-06-02 | 2026-06-03 | 80.49 |
| 2026-02-18 | 2026-02-25 | 16564.46 |
| 2025-03-01 | 2025-03-02 | 72.43 |
| 2023-09-18 | 2023-09-24 | 48.63 |
| 2023-09-01 | 2023-09-11 | 58.63 |
Restoranas Sicilia - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Restoranas Sicilia, MB (kodas 306344609) yra mažoji bendrija, vykdanti restoranų veiklą. 2025 m. bendrovė gavo €2.46 mln. pajamų ir uždirbo €123.3 tūkst. grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5.0%. Pajamos per metus padidėjo 5.2%, tačiau pelningumas, palyginti su 2024 m., sumažėjo: tuomet pajamos sudarė €2.34 mln., grynasis pelnas – €182.3 tūkst., marža – 7.8%. 2023 m., kai ataskaitinis laikotarpis truko 188 dienas, pajamos siekė €1.02 mln., o grynasis pelnas – €133.8 tūkst., todėl matyti nuosekli augimo tendencija per paskutinius trejus metus.
2025 m. balansas taip pat išaugo. Turto suma pasiekė €616.5 tūkst., palyginti su €481.0 tūkst. 2024 m. ir €299.8 tūkst. 2023 m. Nuosavas kapitalas padidėjo iki €439.6 tūkst., o įsipareigojimai sudarė €179.9 tūkst. Nuosavo kapitalo dalis siekė 71.3%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.41. Ilgalaikis turtas padidėjo iki €102.0 tūkst., kai 2024 m. jis siekė €22.5 tūkst., o 2023 m. – €3.5 tūkst. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 28.0%, turto grąža – 20.0%, turto apyvartumas – 3.99 karto. Pajamos vienam darbuotojui buvo €50.2 tūkst., o pelnas vienam darbuotojui – €2.5 tūkst.
2025 m. balansas taip pat išaugo. Turto suma pasiekė €616.5 tūkst., palyginti su €481.0 tūkst. 2024 m. ir €299.8 tūkst. 2023 m. Nuosavas kapitalas padidėjo iki €439.6 tūkst., o įsipareigojimai sudarė €179.9 tūkst. Nuosavo kapitalo dalis siekė 71.3%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.41. Ilgalaikis turtas padidėjo iki €102.0 tūkst., kai 2024 m. jis siekė €22.5 tūkst., o 2023 m. – €3.5 tūkst. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 28.0%, turto grąža – 20.0%, turto apyvartumas – 3.99 karto. Pajamos vienam darbuotojui buvo €50.2 tūkst., o pelnas vienam darbuotojui – €2.5 tūkst.