Savas tralas LT - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-10-23
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 9,741 | 89,188 | 129,202 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,276 | 26,177 | 14,094 |
| Grynasis pelnas | 2,276 | 24,868 | 13,248 |
| Nuosavas kapitalas | 2,376 | 27,244 | 40,492 |
| Įsipareigojimai | 12,180 | 30,613 | 55,029 |
| Ilgalaikis turtas | 6,689 | 33,624 | 52,863 |
| Trumpalaikis turtas | 7,867 | 24,233 | 42,658 |
| Turtas viso | 14,556 | 57,857 | 95,521 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 625 | 7,854 | 11,225 |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | +815.6% | +44.9% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 15.6% | 43.0% | 13.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 95.8% | 91.3% | 32.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 23.4% | 27.9% | 10.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 23.4% | 29.4% | 10.9% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 5.1 | 1.1 | 1.4 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | 71,060 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Savas tralas LT - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 19.35 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 19.35 |
| 2026-08-23 | 2026-08-30 | 56.13 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 56.13 |
| 2026-08-01 | 2026-08-02 | 123.21 |
| 2026-07-27 | 2026-07-31 | 42.73 |
| 2026-07-26 | 2026-07-26 | 41.74 |
| 2026-07-23 | 2026-07-25 | 42.73 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 41.74 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 41.74 |
| 2026-07-02 | 2026-07-12 | 77.01 |
| 2026-07-01 | 2026-07-01 | 135.64 |
| 2026-06-16 | 2026-06-30 | 55.16 |
| 2026-06-11 | 2026-06-14 | 55.16 |
| 2026-06-02 | 2026-06-08 | 113.79 |
| 2026-05-25 | 2026-06-01 | 33.31 |
| 2026-05-17 | 2026-05-24 | 91.94 |
| 2026-05-12 | 2026-05-14 | 22.77 |
| 2026-05-03 | 2026-05-11 | 22.76 |
| 2026-04-15 | 2026-04-15 | 0.10 |
| 2026-04-01 | 2026-04-14 | 8.68 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 111.48 |
| 2026-03-17 | 2026-03-25 | 111.48 |
| 2026-03-15 | 2026-03-16 | 33.74 |
| 2026-03-03 | 2026-03-11 | 33.74 |
| 2026-02-18 | 2026-03-01 | 11.89 |
| 2026-02-03 | 2026-02-16 | 9.28 |
| 2026-01-21 | 2026-01-29 | 48.67 |
| 2026-01-16 | 2026-01-20 | 48.38 |
| 2026-01-08 | 2026-01-15 | 0.10 |
| 2026-01-01 | 2026-01-07 | 48.38 |
| 2024-03-01 | 2024-03-31 | 11.74 |
| 2024-02-01 | 2024-02-29 | 64.50 |
Savas tralas LT - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-07-30 | 2026-08-23 | 7.55 |
| 2026-06-28 | 2026-07-07 | 7.55 |
| 2026-06-03 | 2026-06-05 | 0.07 |
| 2026-06-01 | 2026-06-02 | 49.33 |
| 2026-05-28 | 2026-05-31 | 49.26 |
| 2026-05-25 | 2026-05-25 | 49.26 |
| 2026-05-14 | 2026-05-24 | 48.87 |
| 2026-03-27 | 2026-04-28 | 0.2 |
| 2026-03-02 | 2026-03-08 | 67.44 |
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 67.13 |
| 2026-02-18 | 2026-02-20 | 63.13 |
| 2026-02-03 | 2026-02-16 | 945.08 |
| 2026-01-29 | 2026-02-02 | 943.83 |
| 2025-10-30 | 2025-10-30 | 933.62 |
| 2025-09-01 | 2025-09-25 | 0.62 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Savas tralas LT, MB (kodas 306602080) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. bendrovė gavo 129,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 13,2 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelno marža siekė 10,3%. Pajamos per metus padidėjo 44,9%, tęsiant spartų augimą nuo 2023 m.: 2023 m. jos sudarė 9,7 tūkst. EUR, 2024 m. išaugo iki 89,2 tūkst. EUR, o 2025 m. pasiekė naują aukštesnį lygį. Pelningumas išliko teigiamas, tačiau marža sumažėjo nuo 27,9% 2024 m., todėl matyti didesnis sąnaudų spaudimas, palyginti su pardavimais. 2025 m. pabaigoje visas turtas sudarė 95,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 40,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 55,0 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 42,4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1,36. Turto apyvarta sudarė 1,35 karto, nuosavo kapitalo grąža – 32,7%, o turto grąža – 13,9%. Pajamos vienam darbuotojui siekė 129,2 tūkst. EUR, rodydamos gerą našumą pagal pateiktą darbuotojų rodiklį.