Laurus Catering, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Laurus Catering, UAB
Įmonės kodas
306661634
PVM kodas
LT100016953311
Registracijos adresas
Kauno r. sav., Garliava, R. Šliūpo g. 20, LT-53268
Registracijos data
2024-01-16
Įmonės amžius: 2 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Restoranų veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB Laurus Catering
Įmonės kodas: 306661634
Adresas: Kauno r. sav., Garliava, R. Šliūpo g. 20, LT-53268
PVM mokėtojo kodas: LT100016953311
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Laurus Catering, UAB (įmonės kodas 306661634) yra veikianti privati uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2024 m. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, yra privataus kapitalo ir jos valdymas apibūdinamas kaip tik vadovas. Bendrovės buveinė yra Garliavoje, Kauno r. sav., Kauno apskr., adresu R. Šliūpo g. 20, LT-53268.
Pagrindinė įmonės veikla – restoranų veikla (EVRK I.56.11.00). Įstatinis kapitalas siekia 2,5 tūkst. EUR. 2025 m. bendrovė gavo 556,6 tūkst. EUR pajamų, t. y. 452,1 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos sudarė 100,8 tūkst. EUR. Grynas nuostolis 2025 m. sudarė 20,4 tūkst. EUR ir, palyginti su 45,5 tūkst. EUR nuostoliu 2024 m., sumažėjo. 2025 m. pelningumo marža buvo -3,7 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 77,7 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 371,0 tūkst. EUR, o turtas – 448,7 tūkst. EUR.
Darbuotojų skaičius augo: vidutiniškai 5 2024 m., 9 2025 m. ir 11 so far in 2026. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis 2026 m. iki šiol siekė 1 589,70 EUR, palyginti su 1 388,50 EUR 2025 m. ir 1 257,11 EUR 2024 m.
Pagrindinė įmonės veikla – restoranų veikla (EVRK I.56.11.00). Įstatinis kapitalas siekia 2,5 tūkst. EUR. 2025 m. bendrovė gavo 556,6 tūkst. EUR pajamų, t. y. 452,1 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos sudarė 100,8 tūkst. EUR. Grynas nuostolis 2025 m. sudarė 20,4 tūkst. EUR ir, palyginti su 45,5 tūkst. EUR nuostoliu 2024 m., sumažėjo. 2025 m. pelningumo marža buvo -3,7 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 77,7 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 371,0 tūkst. EUR, o turtas – 448,7 tūkst. EUR.
Darbuotojų skaičius augo: vidutiniškai 5 2024 m., 9 2025 m. ir 11 so far in 2026. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis 2026 m. iki šiol siekė 1 589,70 EUR, palyginti su 1 388,50 EUR 2025 m. ir 1 257,11 EUR 2024 m.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Laurus Catering, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Laurus Catering, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.