Laurus Active, UAB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 5 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Laurus Active, UAB
Įmonės kodas
306772143
PVM kodas
LT100017140011
Registracijos adresas
Kauno r. sav., Garliava, R. Šliūpo g. 20, LT-53268
Registracijos data
2024-05-20
Įmonės amžius: 2 m. 5 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
EVRK veikla
Restoranų veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
UAB Laurus Active
Įmonės kodas: 306772143
Adresas: Kauno r. sav., Garliava, R. Šliūpo g. 20, LT-53268
PVM mokėtojo kodas: LT100017140011
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Laurus Active, UAB (įmonės kodas 306772143) yra veikianti uždaroji akcinė bendrovė, įregistruota 2024-05-20. Įmonė veikia kaip mikro dydžio privati bendrovė nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, priklauso privačiai nuosavybei, kai Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims tenka daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas – tik vadovas. Įmonė registruota Garliavoje, Kauno r. sav., Kauno apskr., adresu R. Šliūpo g. 20.
Pagrindinė veikla – restoranų veikla (EVRK I.56.11.00). Įstatinis kapitalas siekia 2,5 tūkst. Eur.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 199,5 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 3,7 tūkst. Eur 2024 m., tačiau veikla išliko nuostolinga: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 262,9 tūkst. Eur, o 2024 m. – 50,5 tūkst. Eur. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir siekė -50,5 tūkst. Eur, įsipareigojimai sudarė 362,9 tūkst. Eur, o turto vertė – 209,9 tūkst. Eur. Naujausi darbuotojų duomenys rodo, kad so far in 2026 vidutiniškai dirbo 9 darbuotojai, palyginti su 8 2025 m. ir 3 2024 m., o vidutinis mėnesinis darbo užmokestis so far in 2026 pasiekė 1 772,20 Eur, kai 2025 m. jis buvo 1 397,68 Eur.
Pagrindinė veikla – restoranų veikla (EVRK I.56.11.00). Įstatinis kapitalas siekia 2,5 tūkst. Eur.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 199,5 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 3,7 tūkst. Eur 2024 m., tačiau veikla išliko nuostolinga: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 262,9 tūkst. Eur, o 2024 m. – 50,5 tūkst. Eur. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir siekė -50,5 tūkst. Eur, įsipareigojimai sudarė 362,9 tūkst. Eur, o turto vertė – 209,9 tūkst. Eur. Naujausi darbuotojų duomenys rodo, kad so far in 2026 vidutiniškai dirbo 9 darbuotojai, palyginti su 8 2025 m. ir 3 2024 m., o vidutinis mėnesinis darbo užmokestis so far in 2026 pasiekė 1 772,20 Eur, kai 2025 m. jis buvo 1 397,68 Eur.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Laurus Active, UAB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Laurus Active, UAB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.