Ramalux, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Ramalux, MB
Įmonės kodas
306689174
Registracijos adresas
Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Trušelių k., Agilos g. 2, LT-92440
Registracijos data
2024-02-26
Įmonės amžius: 2 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Reklamos agentūrų veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Ramalux"
Įmonės kodas: 306689174
Adresas: Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Trušelių k., Agilos g. 2, LT-92440
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
MB „Ramalux“ (įmonės kodas 306689174) yra privati mažoji bendrija, įregistruota 2024 m. vasario 26 d. ir veikianti. Įmonė priskiriama mikro įmonėms nacionalinių privačių ne finansų bendrovių sektoriuje, o jos valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Bendrovė veikia privatį nuosavybę turinčioje struktūroje, kurioje Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Pagrindinė veikla – EVRK N.73.11.00, Reklamos agentūrų veikla. Įmonės adresas: Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Trušelių k., Agilos g. 2, Klaipėdos apskr.
Finansiškai 2025 m. „Ramalux“ gavo 3,9 tūkst. eurų pajamų, tai yra 30,1 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 3,0 tūkst. eurų. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 1,4 tūkst. eurų, palyginti su 2,7 tūkst. eurų 2024 m., o pelningumo marža sumažėjo iki 37,2 % nuo 91,4 % prieš metus. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 4,2 tūkst. eurų, nuosavas kapitalas taip pat siekė 4,2 tūkst. eurų, o įsipareigojimai buvo 40 eurų. Ilgalaikis turtas sudarė 1,3 tūkst. eurų, trumpalaikis – 2,9 tūkst. eurų. Darbo užmokesčio ir vidutinio darbuotojų skaičiaus duomenys pateikiami tik iki 2026 m. ir jų reikšmės nenurodytos.
Finansiškai 2025 m. „Ramalux“ gavo 3,9 tūkst. eurų pajamų, tai yra 30,1 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 3,0 tūkst. eurų. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 1,4 tūkst. eurų, palyginti su 2,7 tūkst. eurų 2024 m., o pelningumo marža sumažėjo iki 37,2 % nuo 91,4 % prieš metus. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 4,2 tūkst. eurų, nuosavas kapitalas taip pat siekė 4,2 tūkst. eurų, o įsipareigojimai buvo 40 eurų. Ilgalaikis turtas sudarė 1,3 tūkst. eurų, trumpalaikis – 2,9 tūkst. eurų. Darbo užmokesčio ir vidutinio darbuotojų skaičiaus duomenys pateikiami tik iki 2026 m. ir jų reikšmės nenurodytos.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Ramalux, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Ramalux, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.