Nulinė altitudė - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-03-21
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 64,900 | 142,238 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 23,948 | 33,198 |
| Grynasis pelnas | 23,948 | 31,198 |
| Nuosavas kapitalas | 23,949 | 31,199 |
| Įsipareigojimai | 9,880 | 92,371 |
| Ilgalaikis turtas | 17,000 | 61,712 |
| Trumpalaikis turtas | 16,829 | 61,858 |
| Turtas viso | 33,829 | 123,570 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | 10,821 | 17,297 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +119.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 70.8% | 25.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 100.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 36.9% | 21.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 36.9% | 23.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.4 | 3.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Nulinė altitudė - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-07-01 | 2025-07-31 | 72.45 |
Nulinė altitudė - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-09-29 | 2025-10-03 | 1.09 |
| 2025-06-28 | 2025-07-25 | 0.35 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Nulinė altitudė, MB (kodas 306707537) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti architektūros veiklą. Naujausiais finansiniais 2025 metais bendrovė gavo 142,2 tūkst. EUR pajamų, o tai yra 119,2% daugiau nei 2024 metais, kai pajamos siekė 64,9 tūkst. EUR. Grynasis pelnas 2025 metais padidėjo iki 31,2 tūkst. EUR nuo 23,9 tūkst. EUR ankstesniais metais, tačiau pelno marža sumažėjo nuo 36,9% iki 21,9%, nes pajamos augo sparčiau nei pelnas. 2024–2025 m. laikotarpiu matomas ryškus veiklos masto augimas ir išlikęs pelningumas.
2025 metų pabaigoje bendrovės turtas sudarė 123,6 tūkst. EUR, iš jų 61,7 tūkst. EUR ilgalaikis ir 61,9 tūkst. EUR trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas siekė 31,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 92,4 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai rodo 100,0% nuosavo kapitalo grąžą, 25,2% turto grąžą, 2,96 skolos ir nuosavo kapitalo santykį bei 1,15 karto turto apyvartumą. 2025 metais įmonė išplėtė veiklos apimtį, tačiau kartu padidino ir finansinį svertą.
2025 metų pabaigoje bendrovės turtas sudarė 123,6 tūkst. EUR, iš jų 61,7 tūkst. EUR ilgalaikis ir 61,9 tūkst. EUR trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas siekė 31,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 92,4 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai rodo 100,0% nuosavo kapitalo grąžą, 25,2% turto grąžą, 2,96 skolos ir nuosavo kapitalo santykį bei 1,15 karto turto apyvartumą. 2025 metais įmonė išplėtė veiklos apimtį, tačiau kartu padidino ir finansinį svertą.