Sukcesas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-03-28
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 36,457 | 73,759 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 16,391 | 20,522 |
| Grynasis pelnas | 16,391 | 19,364 |
| Nuosavas kapitalas | 16,391 | 35,756 |
| Įsipareigojimai | 11,348 | 54,924 |
| Ilgalaikis turtas | 21,526 | 78,732 |
| Trumpalaikis turtas | 6,213 | 11,948 |
| Turtas viso | 27,739 | 90,680 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | 20 | 118 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +102.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 59.1% | 21.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 54.2% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 45.0% | 26.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 45.0% | 27.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.7 | 1.5 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 18,229 | 73,759 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sukcesas - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-07-01 | 2025-07-31 | 118.66 |
| 2025-06-17 | 2025-06-30 | 46.21 |
| 2025-05-16 | 2025-05-31 | 168.85 |
| 2025-02-01 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-10-01 | 2024-10-31 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 258.11 |
| 2024-08-01 | 2024-09-02 | 193.61 |
| 2024-07-24 | 2024-07-31 | 129.11 |
| 2024-07-02 | 2024-07-23 | 129.00 |
| 2024-06-18 | 2024-07-01 | 64.50 |
Sukcesas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-28 | 2026-06-30 | 1363.11 |
| 2026-05-28 | 2026-05-28 | 984.33 |
| 2026-03-29 | 2026-04-23 | 0.33 |
| 2026-03-08 | 2026-03-28 | 0.33 |
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 30.0 |
| 2026-02-07 | 2026-02-20 | 1.0 |
| 2026-02-03 | 2026-02-06 | 974.61 |
| 2026-01-31 | 2026-02-02 | 970.24 |
| 2026-01-30 | 2026-01-30 | 970.0 |
| 2025-02-20 | 2025-07-20 | 6.01 |
| 2024-06-30 | 2025-02-19 | 0.01 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Sukcesas, MB (kodas 306713209) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė sugeneravo 73,8 tūkst. EUR pajamų, t. y. 102,3% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 36,5 tūkst. EUR. Grynasis pelnas padidėjo nuo 16,4 tūkst. EUR 2024 m. iki 19,4 tūkst. EUR 2025 m., tačiau pelningumo marža sumažėjo nuo 45,0% iki 26,3%. Tai rodo, kad pajamos augo sparčiau nei pelnas.
2025 m. balansas reikšmingai išaugo. Turtas pasiekė 90,7 tūkst. EUR, palyginti su 27,7 tūkst. EUR 2024 m. Šį augimą lėmė ilgalaikio turto padidėjimas iki 78,7 tūkst. EUR ir trumpalaikio turto augimas iki 11,9 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 35,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai siekė 54,9 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 39,4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1,54. Nuosavo kapitalo grąža siekė 54,2%, o turto grąža – 21,4%. 2025 m. pajamos vienam darbuotojui sudarė 73,8 tūkst. EUR, pelnas vienam darbuotojui – 19,4 tūkst. EUR.
2025 m. balansas reikšmingai išaugo. Turtas pasiekė 90,7 tūkst. EUR, palyginti su 27,7 tūkst. EUR 2024 m. Šį augimą lėmė ilgalaikio turto padidėjimas iki 78,7 tūkst. EUR ir trumpalaikio turto augimas iki 11,9 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 35,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai siekė 54,9 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 39,4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1,54. Nuosavo kapitalo grąža siekė 54,2%, o turto grąža – 21,4%. 2025 m. pajamos vienam darbuotojui sudarė 73,8 tūkst. EUR, pelnas vienam darbuotojui – 19,4 tūkst. EUR.