RVA Transportas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-05-24
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 46,048 | 67,155 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 24,232 | -1,617 |
| Grynasis pelnas | 24,232 | -1,617 |
| Nuosavas kapitalas | 24,732 | 18,984 |
| Įsipareigojimai | 566 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 12,431 | 10,672 |
| Trumpalaikis turtas | 12,867 | 8,312 |
| Turtas viso | 25,298 | 18,984 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | - | 7,922 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +45.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 95.8% | -8.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 98.0% | -8.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 52.6% | -2.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 52.6% | -2.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.0 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
RVA Transportas - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
RVA Transportas - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-03-08 | 2026-03-12 | 0.91 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
RVA Transportas, MB (kodas 306799101) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė gavo €67.2K pajamas, tai yra 45.8% daugiau nei 2024 m., kai pajamos sudarė €46.0K. Vis dėlto pelningumas pablogėjo: 2025 m. grynasis pelnas buvo -€1.6K, palyginti su €24.2K pelnu 2024 m., o pelno marža sumažėjo nuo 52.6% iki -2.4%. Tai rodo, kad apyvarta augo, tačiau sąnaudų valdymas ar veiklos efektyvumas tapo silpnesni.
Balansas per laikotarpį sumažėjo. Turtas nuo €25.3K 2024 m. nukrito iki €19.0K 2025 m., o nuosavas kapitalas sumažėjo nuo €24.7K iki €19.0K. 2024 m. įsipareigojimai siekė €566, todėl finansavimas buvo labai menkai skolintas. 2025 m. pateiktas nuosavo kapitalo rodiklis buvo 100.0%, turto apyvartumas siekė 3.54 karto, o ROE ir ROA buvo po -8.5%. Apskritai 2025 m. matomas spartesnis pajamų augimas, bet suprastėjusi pelningumo dinamika ir mažesnė turto bazė.
Balansas per laikotarpį sumažėjo. Turtas nuo €25.3K 2024 m. nukrito iki €19.0K 2025 m., o nuosavas kapitalas sumažėjo nuo €24.7K iki €19.0K. 2024 m. įsipareigojimai siekė €566, todėl finansavimas buvo labai menkai skolintas. 2025 m. pateiktas nuosavo kapitalo rodiklis buvo 100.0%, turto apyvartumas siekė 3.54 karto, o ROE ir ROA buvo po -8.5%. Apskritai 2025 m. matomas spartesnis pajamų augimas, bet suprastėjusi pelningumo dinamika ir mažesnė turto bazė.