Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Mūla, MB
Įmonės kodas
306998797
PVM kodas
LT100020166314
Registracijos adresas
Vilnius, Mokyklos g. 86-36, LT-08414
Registracijos data
2024-09-25
Įmonės amžius: 2 m. 1 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Mūla
Įmonės kodas: 306998797
Adresas: Vilnius, Mokyklos g. 86-36, LT-08414
PVM mokėtojo kodas: LT100020166314
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Mūla, MB (įmonės kodas 306998797) yra privati mažoji bendrija, įregistruota 2024-09-25 ir šiuo metu veikianti. Pagal klasifikaciją tai mikro dydžio įmonė, veikianti nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, turinti privačią nuosavybę ir valdomą tik vadovo principu. Įmonės buveinė yra Vilniuje, Mokyklos g. 86-36, LT-08414, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Nurodyta veikla pagal EVRK kodą N.70.20.00 yra konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla.
Finansiniais duomenimis, 2025 m. įmonė gavo 121,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 64,5 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 52,9 %. Palyginti su 2024 m., pajamos augo 270,4 %. 2024 m. per 97 dienų laikotarpį buvo užfiksuota 32,9 tūkst. Eur pajamų ir 18,8 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 37,5 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 4,2 tūkst. Eur, o turtas – 1,8 tūkst. Eur. Personalo duomenų šiame įraše nepateikta, o naujausi darbuotojų duomenys žymimi 2026 m. iki šiol.
Finansiniais duomenimis, 2025 m. įmonė gavo 121,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 64,5 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 52,9 %. Palyginti su 2024 m., pajamos augo 270,4 %. 2024 m. per 97 dienų laikotarpį buvo užfiksuota 32,9 tūkst. Eur pajamų ir 18,8 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 37,5 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 4,2 tūkst. Eur, o turtas – 1,8 tūkst. Eur. Personalo duomenų šiame įraše nepateikta, o naujausi darbuotojų duomenys žymimi 2026 m. iki šiol.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Mūla, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Mūla, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.