Igmabalt, UAB - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 15 m. 9 mėn.

Igmabalt - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 96,120 86,621 48,515 124,772 36,398 11,490 53,212 473,675
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - -8,270 151 15,395 37,852
Grynasis pelnas -540 -11,172 1,255 637 -8,270 151 14,619 31,740
Nuosavas kapitalas 3,354 -7,818 4,437 5,074 -3,196 -3,094 11,525 43,266
Įsipareigojimai 15,921 22,105 19,928 21,603 43,904 3,337 13,063 44,610
Ilgalaikis turtas 901 1,015 626 1,201 672 110 0 29,583
Trumpalaikis turtas 18,121 13,167 23,739 24,172 40,036 133 24,588 58,293
Turtas viso 19,022 14,182 24,365 25,373 40,708 243 24,588 87,876
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 2,812 2,862 127,048
Soc. draudimo įmokos - - - - - 332 4,310 53,490
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y +17.2% -9.9% -44.0% +157.2% -70.8% -68.4% +363.1% +790.2%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. -2.8% -78.8% 5.2% 2.5% -20.3% 62.1% 59.5% 36.1%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. -16.1% - 28.3% 12.6% - - 126.8% 73.4%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. -0.6% -12.9% 2.6% 0.5% -22.7% 1.3% 27.5% 6.7%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - -22.7% 1.3% 28.9% 8.0%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 4.7 - 4.5 4.3 - - 1.1 1.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 16,962 16,499 21,562 44,038 12,133 4,754 22,172 38,667

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Igmabalt - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2024-09-17 2024-09-19 2.13
2024-08-19 2024-09-16 0.76
2024-04-23 2024-07-14 0.02
2024-01-16 2024-01-18 18.59
2024-01-15 2024-01-15 16.46
2023-12-27 2024-01-11 16.46
2023-12-18 2023-12-26 18.59
2023-11-16 2023-12-17 16.46
2023-08-17 2023-08-20 4.30
2023-07-26 2023-08-16 2.17
2023-07-24 2023-07-25 2.19
2023-07-18 2023-07-23 1.26
2023-06-16 2023-06-19 2.13
2023-05-16 2023-05-24 158.52
2023-05-04 2023-05-15 2.59
2023-05-02 2023-05-03 31.44
2023-04-26 2023-04-28 31.44
2023-04-25 2023-04-25 166.35
2023-04-18 2023-04-24 163.76
2023-02-28 2023-03-15 150.58
2023-02-17 2023-02-27 205.61
2023-01-20 2023-01-31 247.73
2023-01-17 2023-01-19 245.88
2022-12-16 2022-12-28 247.29
2022-11-30 2022-12-15 1.41
2022-10-18 2022-10-27 265.41
2022-09-16 2022-09-27 264.38
2022-08-23 2022-09-04 103.98
2022-07-27 2022-08-10 1.70
2022-07-25 2022-07-26 268.83
2022-07-18 2022-07-24 267.13
2022-07-14 2022-07-14 40.42
2022-07-05 2022-07-13 194.42
2022-05-17 2022-07-04 0.44
2022-04-25 2022-05-12 0.44
2022-02-17 2022-02-24 147.35

Igmabalt - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-03-28 2025-03-31 2462.88

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Igmabalt, UAB (kodas 302586376) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 m. bendrovė gavo €473.7K pajamų ir uždirbo €31.7K grynojo pelno, o pelno marža siekė 6.7%. Tai tęsė itin spartų augimą, palyginti su 2024 m., kai pajamos sudarė €53.2K, o grynasis pelnas €14.6K, ir su 2023 m., kai pajamos buvo €11.5K, o grynasis pelnas €151. Taigi 2023–2025 m. pajamos augo labai greitai, o veikla visą laikotarpį išliko pelninga. 2025 m. bendras turtas siekė €87.9K, nuosavas kapitalas €43.3K, o įsipareigojimai €44.6K. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 49.2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 1.03, todėl kapitalo struktūra buvo subalansuota. Turto apyvarta siekė 5.39 karto, ROE buvo 73.4%, ROA – 36.1%. Pajamos vienam darbuotojui sudarė €39.5K, o pelnas vienam darbuotojui – €2.6K.