Įmonių sumokėti mokesčiai – jau Scoris platformoje

Scoris

Scoris

Lietuvos verslo ekspertai

Nuo šiandien mūsų Scoris platforma suteikia unikalią galimybę matyti ir analizuoti įmonių sumokėtus mokesčius, atveriant langą į skaidresnę verslo aplinką. Ši funkcija yra ypatingai svarbi tiek verslo analitikams, tiek potencialiems investuotojams, siekiantiems gauti patikimą ir aiškią informaciją apie įmonių finansinę būklę ir atsakomybę. Mes pateikiame detalius duomenis, kurie yra surinkti tiesiogiai iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir „Sodros“ (socialinio draudimo įmokos). Ši informacija leidžia vartotojams ne tik susidaryti visapusišką įmonių finansinės veiklos vaizdą, bet ir atlikti įvairias analizes bei palyginimus.

Duomenų rinkinyje „Juridinių asmenų sumokėti mokesčiai“ skelbiami duomenys apie juridinių asmenų sumokėtus praėjusiais metais ir einamaisiais metais į Valstybinės mokesčių inspekcijos biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas deklaruojamus mokesčius ir rinkliavas, kurie nurodyti Lietuvos Respublikos Mokesčių administravimo įstatymo 13 straipsnyje. Einamaisiais metais sumokėtos mokesčių sumos skaičiuojamos kaupimo būdu nuo metų pradžios iki ataskaitinio laikotarpio pabaigos.

VMI

Duomenys matomi kiekvienos įmonės puslapyje:

O taip pat galima įtraukti ir į Rinkos filtro rodiklius:

Mūsų platforma siekia užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai naviguoti tarp įvairių mokesčių kategorijų, o taip pat suprasti, kaip šie mokesčiai atsispindi įmonių veikloje ir jų finansiniuose ataskaitose. Mes suteikiame aiškius ir lengvai suprantamus duomenų atvaizdavimo būdus, įskaitant grafikus ir lentelės, kad vartotojai galėtų greitai gauti norimą informaciją. Be to, Scoris platforma reguliariai atnaujina duomenis, užtikrindama, kad vartotojai visada turėtų prieigą prie naujausių ir tiksliausių duomenų. Tai daro mūsų platformą neįkainojamu įrankiu tiek verslo planavimui, tiek konkurencingumo analizei.

Kiti mūsų pranešimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *