logo

Lietuvos įmonių žemėlapis

Scoris

Scoris

Lietuvos verslo ekspertai

Scoris.lt platforma žengia didelį žingsnį į priekį, pristatydama savo naujausią produktą – Lietuvos įmonių žemėlapį. Šis interaktyvus verslo žemėlapis ne tik suteikia galimybę matyti visas Lietuvos įmones, bet ir siūlo išskirtinę funkciją – filtravimą pagal įvairius kriterijus. Vartotojai gali atrinkti įmones pagal pajamas, veiklos sritis, įmonės dydį ir daugelį kitų parametrų.

Lietuvos įmonių žemėlapis yra puikus įrankis tiek verslo analitikams, tiek įmonių vadovams, norintiems lengvai surasti ir įvertinti savo verslo partnerius ar konkurentus. Tai yra inovatyvus sprendimas, kuris panašus į mūsų jau gerai žinomą Rinkos filtrą. Tačiau, vietoj tradicinio įmonių sąrašo, ši įrankis leidžia vartotojams vizualiai matyti atrinktas įmones tiesiog žemėlapyje.

Šis verslo žemėlapis yra ne tik patogus navigacijos įrankis, bet ir galingas duomenų analizės įrankis, leidžiantis greitai ir efektyviai identifikuoti svarbius verslo mazgus Lietuvoje.

Kviečiame jus susipažinti su Lietuvos įmonių žemėlapiu ir išbandyti jo galimybes. Atraskite naujas galimybes su Scoris.lt!

Kiti mūsų pranešimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *