logo

Naujiena – Scoris AI. Dirbtinio intelekto sugeneruoti įmonių aprašymai

Scoris

Scoris

Lietuvos verslo ekspertai

Esame įsitikinę, kad inovacijos yra verslo pasaulio ateitis, todėl nuolat ieškome būdų, kaip pagerinti jūsų patirtį naudojantis mūsų platforma. Šiandien didžiuojamės galėdami pranešti apie naujausią mūsų pasiekimą – dirbtinio intelekto (DI) sukurtus įmonių finansinius aprašymus, kurie pakeis jūsų požiūrį į įmonių analizę Lietuvoje.

Nuo viešų duomenų prie išskirtinės analizės

Scoris – tai platforma, kuri teikia išsamius Lietuvos įmonių duomenis, nuo finansinių rodiklių iki darbuotojų skaičiaus ir vidutinių atlyginimų. Mūsų misija – suteikti lengvai suprantamą ir vizualiai patrauklią informaciją apie įmones, kad mūsų vartotojai galėtų priimti informuotus sprendimus.

Trečioji fazė: dirbtinis intelektas

Nuo pat pradžių turėjome aiškų planą ir jį vykdėm:
1️⃣ Pirma fazė – paimti viešus duomenis ir juos atvaizduoti, kiek įmanoma aiškiau, gražiau ir paprasčiau. DONE.
2️⃣ Antra fazė – panaudoti viešus duomenis ir savo žinias (žmogaus intelektą) kuriant naujų išvestinių duomenų (enrichment). Rodikliai, Scoris reitingas, Eko indeksas. DONE.
3️⃣ Trečia fazė – panaudoti viešus duomenis ir sukurtus papildomus duomenis ir panaudoti dirbtinį intelektą tolimesniam papildomų duomenų kūrimui. DONE.

Pasiekėme trečiąją savo vystymosi fazę – pritaikėme dirbtinį intelektą, kad galėtume generuoti dar gilesnius ir išsamesnius įmonių aprašymus. Ši technologija leidžia mums analizuoti ir interpretuoti didžiulius duomenų kiekius, pateikiant unikalius įžvalgus ir analizę, kurios negalėtumėte rasti kitur.

Kodėl tai svarbu?

DI generuojami aprašymai leidžia mums pateikti ne tik sausus skaičius ir faktus, bet ir suteikti konteksto, aiškinant, ką šie duomenys reiškia verslui ir rinkai. Tai reiškia, kad dabar galite gauti ne tik įmonės finansinį vaizdą, bet ir suprasti, kaip ji veikia savo sektoriuje, kokios yra jos stiprybės ir silpnybės, ir kaip ji lyginasi su konkurentais.

Kaip tai veikia?

Mūsų DI algoritmai analizuoja viešai prieinamus duomenis ir mūsų sukauptą informaciją, generuodami aprašymus, kurie suteikia papildomas įžvalgas apie įmonę. Pradėjome nuo finansinių duomenų, bet tokių dirbtinio intelekto panaudojimo atvejų bus ir daugiau.

Dirbtinio intelekto panadojimas kompiuterio resursams imlus procesas, todėl sugeneruoti viską ką norime užtruks mėnesį ar du.

Šiandien mes jau sugeneravome aprašymus maždaug 30 tūkst. įmonių.

Ką tai reiškia jums?

Naudodamiesi Scoris, dabar turite prieigą prie išsamiausių ir analitiškai turtingiausių įmonių aprašymų Lietuvoje. Tai reiškia, kad galite lengviau atlikti rinkos analizę, identifikuoti galimas investicijas ar

Kiti mūsų pranešimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *